close
متخصص ارتودنسی
دنیای عکس

دریاچه ممرز در مازندران (در یاچه ی ارواح)


این دریاچه که به تالاب ارواح نیز شهرت دارد در ۵ کیلومتری شمال روستای چلندر از توابع نوشهر واقع است. دریاچه در میان جنگل انبوه پهن برگ در منطقه ملا کلا قرار گرفته است. طول دریاچه در حدود ۷۰۰ متر و عرض آن ۳۰۰ متر است. در درون دریاچه درختان خشک شده ای قرار دارند که منظره جالبی ایجاد کرده اند.
پاتوق ایرانیان  پاتوق سرای ایرانیان  پاتوق
ادامه مطلب ...
[ جمعه 15 آبان 1394 ] [ 20:56 ] [ محمد ]

سوختگیری هوایی پهپادRQ-170/تصاویر


یک پایگاه تحلیلی آمریکایی تصاویری را منتشر کرده و ادعا کرده است که مربوط به پهپاد معروف RQ-170 در حال سوختگیری هوایی است. این تصاویر پهپادی شبیه به "جانور قندهار" را در نزدیک بوم سوخت گیری یک هواپیمای سوخت رسان نشان می دهد. این منبع این احتمال را مطرح کرده است که ممکن است این یک مدل ارتقاء یافته از پهپاد RQ-170 باشد.
عکس در ادامه مطلب
ادامه مطلب ...
[ سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 ] [ 20:23 ] [ محمد ]

تصاویر/ زیباترین شبه جزیره در روسیه


کریمه شبه جزیره ای است در شمال دریای سیاه که در جنوب اوکراین واقع شده است و تقریباً کل این ناحیه به وسیله دریای آزوف و دریای سیاه احاطه شده است،این شبه جزیره هم اکنون به روسیه بازگشته است. بعد از انحلال اتحاد جماهیر شوروی شبه جزیره کریمه ضمیمه خاک اوکراین بود تا اینکه در تاریخ 17 مارس 2014 ، بیش از 96 درصد مردم این شبه جزیره در رفراندومی رای به الحاق به روسیه دادند.
ادامه مطلب ...
[ چهارشنبه 26 فروردين 1394 ] [ 18:41 ] [ محمد ]

طبیعت بی نظیر در جنگل گلستان


جنگل گلستان قدیمی‌ترین پارک ملی ثبت شده در کشور ایران و پناهگاهی کم‌نظیر برای حیات‌وحش است که ۱۳۵۰ گونه گیاهی و ۳۰۲ گونه جانوری را در حدود ۹۰۰ کیلومتر مربع مساحت خود جای داده‌است. پارک گلستان یا منطقه حفاظت شده‌ جنگل گلستان قدیمی‌ترین پارک ملی ثبت شده در کشور ایران و پناهگاهی کم‌نظیر برای حیات‌وحش است که ۱۳۵۰ گونه گیاهی و ۳۰۲ گونه جانوری، از جمله نیمی از گونه‌های پستانداران ایران را در حدود ۹۰۰ کیلومتر مربع مساحت خود جای داده‌است.
ادامه مطلب ...
[ یکشنبه 23 فروردين 1394 ] [ 22:31 ] [ محمد ]

عکس،پوستر و تصویر مذهبی با موضوع شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

[ سه شنبه 12 اسفند 1393 ] [ 22:45 ] [ محمد ]

عکس های بسیار زیبا و آرامش بخش از مکانهای دنج ورویایی

[ دوشنبه 04 اسفند 1393 ] [ 23:9 ] [ محمد ]

عکس های طنز و خنده دار

[ دوشنبه 04 اسفند 1393 ] [ 22:59 ] [ محمد ]