close
متخصص ارتودنسی
پاتوق - 4

جنایت زن داعشی در عراق

 

یک زن گروه تروریستی داعش در عراق هووی خود را از پشت گردن سر برید.
یک منبع محلی در استان صلاح الدین روز سه شنبه گفت: یک زن داعشی عضو نیروهای به اصطلاح پلیس دینی این گروه تروریستی در منطقه مکحول در شمال استان صلاح الدین، هووی خود را که تنها کمتر از یک ماه از ازدواجش می‌گذشت، از پشت گردن سربرید.
 این منبع به شبکه السومریه گفت: این زن داعشی از روی حس حسادت زنانه مرتکب این جنایت شد.
این منبع خاطرنشان کرد، این اقدام زن داعشی، بیانگر خوی جنایتکارانه عناصر این گروه تروریستی است[ سه شنبه 06 تير 1396 ] [ 21:40 ] [ محمد ]

شهادت مامور حفاظت فرودگاه در تیراندازی مهرآباد[ دوشنبه 05 تير 1396 ] [ 22:14 ] [ محمد ]

رونمایی طرح ناتو برای تجزیه روسیه

 

یک مامور اطلاعاتی سابق روسیه از طرح سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای تجزیه روسیه مشابه فروپاشی سال 1991 شوروی پرده برداشت و اعلام کرد که مسکو توانسته به این اسناد دست یابد.
به گزارش خبرچه به نقل از ایرنا، اتحاد جماهیر شوروی با حدود 22 میلیون و 400 هزار کیلومتر مربع مساحت بر اثر جنگ روانی آمریکا و غرب و همچنین تحمیل هزینه های سنگین رقابت تسلیحاتی به اردوگاه کمونیسم و مشکلات داخلی از جمله اقتصادی در زمان رهبری میخائیل گورباچف در سال 1991 دچار فروپاشی و استقلال 15 جمهوری از جمله روسیه نو با بیش از 17 میلیون کیلومتر مربع مساحت شد. 
مامور امنیتی روسیه به صورت ناشناس و با تغییر صدا در برنامه ای تلویزیونی درباره قصد ناتو برای تقسیم این کشور سخن گفت و اعلام کرد که اسناد مربوط به این موضوع در آرشیو سازمان اطلاعات وجود دارد.
خبرگزاری اسپوتنیک روز یکشنبه در این باره نوشت: مأمور سابق (ارزش) اطلاعات اسناد موجود را فوق العاده خوانده است.
به گفته وی، «در اسناد محرمانه قید شده بود که فروپاشی اتحاد شوروی فقط گام نخست است و سپس روسیه را باید قطعه قطعه کرد تا به اندازه «امیرنشین» مسکو برسد و «ما این اسناد را در اختیار داریم.»


[ یکشنبه 04 تير 1396 ] [ 22:8 ] [ محمد ]

قیچى داعش در مرز عراق و سوریه (+عکس)

 

به گزارش خبرچه با توجه به اينكه رزمندگان حشد شعبي (سازمان بسيج مردمى) و ارتش عراق، عناصر داعش را به آن سوى مرزهاى خود رانده اند؛ چندى است كه مقاومت اسلامى نُجَباء پاكسازى با اين تروريستها را در مرز سوريه به سمت عراق آغاز كرده است.
رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء (شاخه مستقر در سوريه) سد "الوعر" واقع در دشت الوعر، منطقه "الوشاش" و همچنين دشت "اللويزية" را آزاد كرده و اكنون در ١٠ كيلومترى مرز عراق به سمت "البو كمال" در حركت هستند.
گفتنى است، شهر مرزى "البو كمال" واقع در استان دير الزور در شرق سوريه است كه پيش از حمله داعش به اين كشور، داراى ١١٦ هزار سكنه بوده است.
تصاویر در ادامه مطلب..........ادامه مطلب ...
[ شنبه 03 تير 1396 ] [ 17:43 ] [ محمد ]

سلاح انفرادی جدید با نام ذوالفقار رونمایی شد

 
سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار توسط گروه فرهنگی مصاف رونمایی شد.
به گزارش فارس، عصر امروز در حاشیه گردهمایی بسیجیان دانشگاه علوم و تحقیقات که با عنوان «آتش به اختیار» در محل مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان (لانه جاسوسی سابق آمریکا) برگزار شد از یک سلاح انفرادی جدید به نام ذوالفقار رونمایی به عمل آمد.
این سلاح با وزن 3.5 کیلوگرم برای کالیبر 7.62 طراحی شده و یکی از اهداف آن جایگزینی این سلاح به جای ژ3 است.

سلاح انفرادی جدید با نام ذوالفقار رونمایی شد
به گزارش فارس، ...........ادامه مطلب ...
[ جمعه 02 تير 1396 ] [ 21:19 ] [ محمد ]

جنگ خیابانی با داعش در موصل

 

 

درگیری های نیروهای پلیس فدرال با نیروهای داعش در محله باب البیض را نشان می دهد. محله باب البیض در منطقه موصل قدیم در بخش غربی این شهر، صحنه شدیدترین درگیری های خیابانی میان نیروهای عراقی و گروه تروریستی تفکیری داعش است.

 
 


ادامه مطلب ...
[ پنجشنبه 01 تير 1396 ] [ 19:11 ] [ محمد ]