close
متخصص ارتودنسی
پاتوق - امام جمعه شهرستان درمیان شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلام

امام جمعه شهرستان درمیان شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند


به گزارش پاتوق و به نقل از خبرگزاری تسنیم ازشهرستان درمیان، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا حسینی عصر امروز در یادواره شهدای روستای تخته جان اظهار داشت: شهدا گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند.
وی با اشاره به عوامل  ایجادکننده و تداوم انقلاب گفت: آگاهی، ایثار و استقامت از عوامل اصلی تداوم انقلاب اسلامی هستند.
امام جمعه درمیان با بیان اینکه استقامت در برابر مشکلات، عزت را به‌وجود می‌آورد افزود: شهدا در برابر تمام مشکلات استقامت کردند و امروز به عزت رسیده‌اند.
حسینی بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جوان تاکید کرد و خاطرنشان کرد: بالاترین مقامی که انسان غیرمعصوم می‌تواند به آن دست پیدا کند مقام رفیع شهادت است.
فرمانده سپاه درمیان نیز در این جلسه اظهار داشت: یکی از تفاوت‌های عمده انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها فرهنگی بودن آن است و اصل و پایه انقلاب اسلامی ما یک انقلاب فرهنگی و مردمی است.
سرگرد حسین خدادادی تصریح کرد : دشمن امروز به این نتیجه رسیده که تنها راه مقابله با انقلاب اسلامی همان راهی است که این انقلاب را به پیروزی رسانده و آن جنگ نرم و کار فرهنگی است و با جنگ نرم فرهنگی درصدد ضربه زدن به ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
وی افزود: دشمن از ابتدا قصد براندازی انقلاب اسلامی ما را داشت چرا که این انقلاب با اهداف استکبار در تعارض بود.
فرمانده سپاه درمیان خاطرنشان کرد: شهدا از جان خود گذشتند تا مردم کشور در امنیت و آرامش زندگی کنند و انقلاب پابرجا بماند.
خدادادی یادآور شد: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ابزاری قوی در دست دشمن است که با آن قصد دارد ذائقه جوانان را تغییر دهد.
وی افزود: امام راحل در راستای انقلاب با روشنگری و بصیرت‌افزایی مردم را هوشیار کردند و ما باید برای بیداری و آگاهی همیشه تلاش کنیم.[ جمعه 15 بهمن 1395 ] [ 18:42 ] [ محمد ]

مطالب مرتبط